Vítejte na montedu!

Nabízíme kartičky pro Montessori výuku v prvním a druhém trojročí. Kartičky jsou k zakoupení v pdf verzi.

——–> DO OBCHODU                                 Co je nového:

 

8. 5. 2023 Tvoříme nový web a desítku nových pomůcek! Těšte se.
24. 2. 2022 Dnes přidány tři nové pomůcky do češtiny pro první trojročí a tři mapy od našich kamarádů z Mapuito. S jarem mám plány trošku to tady zkrášlit a zpřehlednit. Chci opět pomůcky přidávat pravidelně a ne nárazově, když přijdou jarní prázdniny, jako je to právě teď 🙂 Také bych vám chtěla psát čas od času e-mail o nových produktech. Těší mě váš stálý zájem a pokud se těšíte na pomůcku na nějaké konkrétní téma, klidně mi napište. Třeba už ji mám v počítači, jen se ještě nedostala na řadu k publikování zde. Krásné jaro přeji.

7. 11. 2020 S dalším týdnem distanční výuky vkládám další hromádku vytvořených pracovních listů – vše zdarma. Ať se líbí.

27. 10. 2020 Uf, to vypadá na náročný školní rok. Vkládám několik pracovních listů, které jsem vytvořila pro první týden distanční výuky svým prvňákům a druhákům. Vše zdarma, držme se, učitelé i rodiče!

19. 6. 2020 Do třetice k naší krásné zemi. Po pohořích a řekách uvádíme pomůcku k našim největším městům. A k tomu pracovní list zdarma. Ať slouží 🙂

 

20. 2. 2020 Táák. Přidány další pomůcky pro obohacení vaší výuky. Děkuji za to, že jste tu a přeji sílu a radost do vaší práce.

 

26. 8. 2019 Dnes zdarma něco k mapě světa (najdete ji tady). Kartičky s mysy všech kontinentů a také kartičky s největšími ostrovy naší Země.

9. 7. 2019 S radostí vám představujeme zatím nejtěžší věc našeho e-shopu: Tramtadadaá VELKÉ POČÍTADLO NA ROVNICE. Nikde nenajdete, prostě nenajdete, jedině u nás! Tuto nádheru vyrobil, tak jako všechny ostatní dřevěné pomůcky v našem e-shopu, s velkou precizností a umem Dušan Ingr z Vápenné.

2. 7. 2019 Prázdniny! Všem vám přeji velký výdech (červenec), velký nádech (srpen) a pak zase hurá do školy! Ať jsou vaše prázdninové dny krásné a posilující.
Dnes přidány dvě pomůcky do matematiky.

 

29. 5. 2019 K mapě světa přidána další krasavice: Velká výuková mapa Česka. A jedno pdf zdarma.

19. 4. 2019 …. jo a PĚKNÉ VELIKONOCE 🙂
19. 4. 2019 … jo a ještě dnes přidány další drill cards, taktéž zdarma:

          

19. 4. 2019 Přidány dva soubory pracovních listů ke stažení zdarma – s tématy malé násobilky a spodoby znělosti – a moje fotka 🙂

12. 3. 2019 Přidána jedna matematika – pdf zdarma pro procvičování převodů jednotek a jedna čeština – pomůcka na velká písmena, když jste v tom tápali, teď už tápat nebudete 🙂

11. 1. 2019 Pěkný nový rok všem! K novému roku jsem si nadělila úkol, že se pro montedu vyfotím, tak již brzy uvidíte, jak vypadám :-).  Jinak přidány produkty k češtině a matematice převážně pro druhé trojročí:

1. 12. 2018 Dnes přidána pomůcka na procvičování určování základních skladebních dvojic a pak jedna k vytištění zdarma do angličtiny.

13. 10. 2018 Dnes vkládáme pomůcku na procvičování sčítání a odčítání do stovky, pěkně postupně, od nejjednodušších příkladů po ty nejtěžší. A taky pro výuku rodokmenu jeden pracovní list zdarma ke stažení. Pěkný podzimní den vám všem.

23. 9. 2018 Přejeme mnoho inspirace, radosti a síly v novém školním roce! Dnes jsme přidali něco pro starší. Druhy podmětu, druhy přísudku a pomůcku ke shodě podmětu s přísudkem. Ať se líbí! Těšte se dále na krásné skládačky zvířat a rovnicový rám z dílny Dušana Ingra.

3. 8. 2018 Přidána pdf verze Jednotlivých období vývoje Země.

26. 7. 2018 Prázdniny jsou fajn na dotahování toho, co se přes školní rok nestíhá. Dnes přidána pomůcka na skloňování zájmena já (mě – mně), další pomůcka je na skloňování číslovek obě – dvě. Dále 8 kartiček na malou násobilku. A potom – to si myslím, že velmi ocení učitelé a rodiče prvňáčků – textíky pro první čtení. Ale opravdu pro první čtení – s jednoduchými slovy, krátkými větami, kterých není moc, ale přesto tvoří kompaktní text se začátkem a koncem. S radostí to zde dáváme, protože se takové texty těžko hledají. A tady jich máte bezmála padesát.

20. 7. 2018 Přejeme všem našim milým zákazníkům krásné prázdniny. Dnes jsme přidali novou kategorii, výukové mapy, kde uvidíte první výrobek, mapu světa a brzy přibude v podobném stylu mapa ČR. Mapy vyrábí kolega z naší montessori školy, Ondra Hanulík, původní profesí kartograf a fyzický geograf. Tvorba montessori mapy světa byla součást jeho závěrečné práce v rámci montessori kurzu pro učitele ZŠ. A do kategorie “pdf zdarma” jsme vložili vy-ma-ka-nou pomůcku Zvířata a kontinenty, která se k této mapě náramně hodí. Ať se líbí!

3. 6. 2018 Dnes jsme přidali dvě pomůcky, na kterých se letos učili naši druháčci psaní e s háčkem a také se seznamovali se zájmeny. A k tomu jedna krásná barevná o pranostikách. O prázdninách chystáme rozšířit sortiment o parádní montessori mapy, pro změnu made in Bělá pod Pradědem. Víte, že Marie Montessori používala mapy s obráceným pořadím polokoulí, než jak je dnes na mapách běžné? Pěkný předprázdninový čas přejeme.

1. 5.  2018 Tramtadadááá už je to tady! První dvě dřevěné montessori pomůcky, made in Vápenná.

 

30. 3. 2018 Už máme osm měsíců:-). Děkujeme za vaše objednávky a za váš zájem, který neustále roste. Dnes přidána další pomůcka k procvičování desetinných čísel, kde se umisťují s pomocí kolíčků čísla na číselné ose. A také jedna skládačka pro prvňáčky. Vytvořena nová kategorie zboží dřevěné pomůcky, kde již brzy najdete k prodeji pomůcky pro montessori výuku, které precizně a s nápadem tvoří pro naši třídu a nyní i pro montedu.cz místní truhlář, těšte se :-).

          

16. 3. 2018 Dnes přidány knížečky tentokrát k desetinným číslům, pak čtyři knížečky na procvičování násobení a dělení a nakonec jedno pdf zdarma – lepení komiksových bublin. Ať se líbí 🙂

    

   

 

14. 12. 2017 Přidána pomůcka na pochopení jednotek míry, váhy a objemu a převodů mezi nimi.

A pak taky veselá pomůcka na rozpoznávání malých psacích písmenek:

A ke zlomkům a desetinným číslům… slovní úlohy (a už se na vás chystá hromádka pomůcek k desetinným číslům).

   

20. 10. 2017 Dnes přidány tři pomůcky ke zlomkům:

       

23. 7. 2017 www.montedu.cz slavnostně spuštěno